Tropico jízda 2019

 Rok 2019 se už rozběhl na plné obrátky a my spřádáme plány tak, abychom s vámi byli co nejčastěji.

Loni jste náš zelený stánek mohli vidět a ochutnat naše produkty stvořené pouze přírodou na hudebních a food festivalech, sportovních i charitativních akcích po celé ČR.

A podle Vašich ohlasů to máme "fakt dobré". Naše speciály PIŇA COLADA a TAJEMSTVÍ FESTIVALU vám aktivovaly chuťové buňky na maximum. Až jsme nestíhali během festivalu doplňovat :-)

Vaše pozitivní reakce nás motivují a ženou k dalším novým výzvám. Na tento rok proto chytáme plno novinek ze světa - hlavně z amazonského pralesa. Už teď můžeme prozradit, že jedním z našich hrdinů je exotické kešu jablíčko, které bude v našem novém speciálu.

Na jaře rozjedeme festivalovou sezónu, kde na vás všechny naše novinku budou čekat v plné zbroji. Budeme se snažit být dostupnější, abyste si naše produkty mohli koupit kdekoliv v ČR.

Nezapomínáme ani na segment HORECA(restaurace, hotely, kavárny a cukrárny), pro který připravujeme speciální řadu produktů.

Letos to bude exotická TROPICO jízda a i vy můžete být její součástí.

Těšíme se na Vás

Katka a celý tým Tropico

Líbil se vám tento článek? Dejte nám o tom vědět jeho sdílením a pozvěte také svoje kamarády na bláznivou Tropico jízdu.